ΦενέρμπαχτσεΟλυμπιακόςΤΣΣΚΑ ΜόσχαςΡεάλ ΜαδρίτηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΜπασκόνιαΜπαρτσελόναΜακάμπι FOXΑρμάνι ΜιλάνοΑναντολού ΕφέςΖαλγκίρις ΚάουναςΜπάμπεργκΕρυθρός ΑστέραςΧίμκιΟυνικάχα ΜάλαγαΒαλένθια
21/04/2018 • 13:12

Στην κορυφή του Top 5 ο Παπαπέτρου (video)

Ο Ιωάννης Παπαπέτρου βρέθηκε στην πρώτη θέση του Top 5 των καλύτερων φάσεων της Euroleague, με το κάρφωμά του στη δεύτερη αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τη Ζάλγκιρις.

Παπανικολάου
20/04/2018 • 23:48
Παπαπέτρου
20/04/2018 • 23:29

Έτσι το "καθάρισε"! (video)

Οριστικά και αμετάκλητα "Ολυμπιακός" φώναξε ο Ιωάννης Παπαπέτρου με φοβερό κάρφωμα στο λιθουανικό καλάθι για να δώσει τέλος στην υπόθεση "νίκη"!

Μακλίν
20/04/2018 • 23:27
Ο Κώστας Παπανικολάου

Χίλια προβλήματα, μία καρδιά! (video)

Ο Ολυμπιακός μπορεί στο τρίτο δεκάλεπτο να παρουσίασε τα συμπτώματα της Τετάρτης ωστόσο στην τελευταία περίοδο σοβαρεύτηκε και πήρε μεγάλη, από ψυχολογικής κυρίως άποψης, νίκη επί της Ζάλγκιρις με σκορ 79-68 φέρνοντας τη σειρά στα ίσια παρά τα πολλά και σημαντικά προβλήματα.

Σάρας
20/04/2018 • 23:15

Φωνάζει για τις βολές η Ζαλγκίρις

Ανάρτηση διαμαρτυρίας στο twitter από τη Ζαλγκίρις, που "φωνάζει" για τα φάουλ που έχουν καταλογιστείς εις βάρος της αλλά και τις βολές που έχει εκτελέσει ο Ολυμπιακός.

Πρίντεζης
20/04/2018 • 23:08
20/04/2018 • 23:03
Φενέρ - Μπασκόνια
20/04/2018 • 22:54

Ο Ζοτς γυρίζει σπίτι (video)

Η Φενέρ αν και τα χρειάστηκε, νίκησε για 4η φορά στη σαιζόν την Μπασκόνια, 95-89, 2η στα πλέι οφ και χρειάζεται μια νίκη για να προκριθεί στο final-4 του Βελιγραδίου.

Γουάιτ
20/04/2018 • 22:31

White copy-paste (video)

Παρόμοια φάση δέχεται η άμυνα του Ολυμπιακού, με τον Άαρον Γουάιτ να είναι... οφσάιντ.